O MNIE

Urodziłam się  w Chorzowie, a wychowałam w Katowicach. Czuję się rdzenną Ślązaczką. Wzrastałam w ciepłym , pełnym miłości domu, w którym kultywowało się śląskie tradycje. Nie obca mi jest też gwara śląska.

W 1986 roku ukończyłam Convent of Our Lady, Saint Leonards on Sea, Hastings, UK.

W 1996 roku ukończyłam Śląską Akademię Medyczną,

a w roku 2001 studia doktoranckie na wydziale Inżynierii Materiałowej Politechniki Śląskiej pt. „Inżynieria materiałowa dla Medycyny i Biologii”.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskałam w 2004 roku po obronie przewodu doktoranckiego pt. ”Ocena biokompatybilności implantów TiNiCo z pamięcią kształtu-badania doświadczalne” pod patronatem Prof. Dr  hab n med Jana Drugacza na Śląskim Uniwersytecie Medycznym. Mój doktorat uzyskał wyróżnienie!

 

Swój pierwszy prywatny gabinet stomatologiczny otworzyłam w 1999 roku w centrum Katowic-pierwotnie na ul. Powstańców a w 2011 r. został on przeniesiony na ul. Armii Krajowej 190B/1 w Katowicach, do nowego, większego lokalu, gdzie znajduje się do dziś.

 

Od 1999 roku aktywnie uczestniczę aktywnie w szeregu kursów, konferencjach i szkoleniach, z których certyfikaty można zobaczyć w tej zakładce

Szczególnie znaczące w przebiegu mojej drogi zawodowej były szkolenia z licówek, koron, prac protetycznych na implantach oraz z periodontologii, która stała się moim stomatologicznym „konikiem”.

Na konferencji Warszawie w 2017 roku wygłosiłam wykład nt. „Oceny profilu wyłaniania w pracach złożonych na implantach z uwzględnieniem rekonstrukcji dziąsła przytwierdzonego”.

 

Od 2018 roku jestem studentką studiów podyplomowych „ Medycyna Estetyczna dla Lekarzy” na GWSH w Katowicach.

W latach 2014-2019 byłam członkiem  Polskiego Stowarzyszenia Implantologicznego PSI/DGOI

A od 2017 roku jestem aktywnym członkiem Polskiego Towarzystwa Stomatologii Laserowej PTSL.

 

W swojej praktyce zajmuję się głównie stomatologią estetyczną, protetyką i leczeniem periodontologicznym oraz implantologicznym. 

 

Mam w życiu to szczęście, że nigdy nie jestem w pracy, bo moja praca to moja pasja.

Stawiam na najwyższą jakość usług oraz zadowolenie i komfort pacjentów. 

Priorytetem dla mnie jest wykonywanie zabiegów profesjonalnie i precyzyjnie, wszystkie prace wykonywane są w powiększeniu (lupy bądź mikroskop) a co za tym idzie – zdrowie pacjentów i finalny efekt estetyczny są zawsze perfekcyjne.

Jako właściciel kliniki dentestica pełnię funkcję lekarza prowadzącego i koordynuję kompleksowe leczenie wszystkich pacjentów kliniki.

 

Prywatnie jestem Mamą dwóch cudownych Córek, a moje pozazawodowe pasje to kynologia, hippika, jazda off-road samochodami terenowymi, home staging i home design, kulinaria, a w ostatnim czasie psychologia komunikacji i osobowości oraz AT.